Wilde tuinplanten en kruidenbeurs 2011

Op 15 mei 2011 organiseert Natuurpunt Oostkamp voor de zesde maal een wilde tuinplanten en kruidenbeurs. Zo kun je elk jaar de biodiversiteit in je tuin een beetje verhogen.

Je kunt jouw assortiment planten vooraf samenstellen en bestellen. Wij zorgen dan dat je ze op 15 mei kunt afhalen tijdens de Opendeurdag in de Leiemeersen. Makkelijk toch?

Ga als volgt te werk:

  • maak je keuze uit het aanbod (planten gesorteerd volgens groeiplaats): klik hier om vooraf je bestelling te plaatsen;
  • ga daarna naar je winkelmandje om je bestelling te controleren (en eventueel nog te veranderen);
  • afrekeken gebeurt via enkele eenvoudige stappen, waarbij je persoongegevens moet invullen.
  • via mail krijg je een factuur bezorgd met het verzoek om het bedrag van je bestelling over te schrijven;
  • pas na ontvangst van je overschrijving is je bestelling officieel geregistreerd;
  • wij zorgen voor de rest !

LET OP:

  • Deadline voor de bestellingen via de website is 1 mei!
  • De planten die je bij ons bestelt verkeren in goede conditie en zijn ecologisch gekweekt. Lees aandachtig de ecologische eisen die de planten stellen om in jouw tuin te kunnen overleven. Hou er rekening mee dat vele plantensoorten op (te) voedselrijke gronden snel overwoekerd kunnen geraken.
  • Planten die niet worden afgehaald kunnen niet terugbetaald worden; neem contact op met tijs_decu@hotmail.com (tel. 0494/22 68 55) indien je op 15 mei niet kunt langskomen.

Het aanbod keukenkruiden is voldoende groot en hoef je niet vooraf te bestellen.

2006-05-14_087_1_1

2009-05-17_G10_41_1

Share with: